dlho očakávaný deň, na ktorý som čakala 10 mesiacov

je tu!
KONEEEC!
yes!
bezstarostné vstávanie neskoro po obede, zaspávanie na svitaní
to treba!
užívať si to, vážne.
posledné mesiace plné obáv o budúcnosť (HA-HA) sa rozplynuli a môj názor na budúcnosť je, že "bude jak bude, nejak bude" amen.
chcem zažiť nezabudnuteľné leto, ktoré ma naplní energiou na ďalších 10 mesiacov mierne pokročilého štádia utrpenia.

môj nový timeline:
a celoživotný názor:D


Asi pred týždňom som sa menšou náhodou dostala k možnosti nepísať článok o jednej akcií, pre jeden dvojmesačník. Žeby prvý článok? Dúfam, že mi ho pustia, pretože som ho z dvoch A4riek musela zmenšiť na jednu A5ku, tak všetko podstatné tam snáď je. Keby mi to skutočne vyšlo, tak ma to tak strašne nakopne, že uau. :D budem mať naozaj článok pod ktorým bude svietiť moje meno. Môj celoživotný dream sa splní!
 I hope so.

Inak pohodička na terase, oblietavaná osami, ktorým strašne vysia nohy!!!!

Keď už sa konečne dovalilo to teplo, tak to chce zmrzlinu a veľa zmrzliny!!
Keďže ma už omrzela kopčeková klasika, spravila som si diy ice cream, bolo to náročné, schytala to kuchyňa, ale bolo to najviac!
Teplé kakao + studená zmrzlina = mňamka!
Tu aha

mňamkaaaaaaa!

Dnes, keďže je to vysvedčenie, tak som premýšľala, ako som prežívala prvý ročník ľudovej, keď mi to vrazili do ruky, nadšenie zrejme a potešenie z toho, že budem o rok vyššie a už nebudem ten krpec najmenší,ale pre niekoho budem aj ja veľkáčka.
Teraz mám mierne nedobrý žalúdočný pochod, ktorý mi, spolu s mozgom (áno, nejaký predsa len mám), dáva na javo, že už to ide skutočne do tuhého. Ešte "seminárny" rok a potom matura. No, nič moc teda.
Teraz by sa to mohlo zastaviť, tento tretí ročník, o pár mesiacov čerstvá 18tka a svet môj. Nie, nemyslím si to, len dúfam, že sa mi ho podarí kúskom zo mňa vylepšiť, (nie, nechystám sa predať obličku).

Teraz v bazéne a len čakať, kým zájde slnko, nech to oslávime poriadne!!!!!!!!!
bb:*


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára